Směrnice o úplatách za MŠ a ŠD

Upozorňujeme na vydání nových směrnic školy, které se týkají úplat za předškolní a zájmové vzdělávání.

Od 1. ledna 2024 došlo v souvislosti s novelou § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, ke změnám pravidel při stanovení úplaty v mateřských školách, školních družinách a školních klubech zřizovaných státem, krajem, obcí nebo svazkem obcí. 

Na základě této novely bude v těchto školách a školských zařízeních nově stanovovat výši úplaty zřizovatel.

 

Směrnici týkající se MŠ naleznete zde....

Směrnici týkající se ŠD naleznete zde....

 

 

 

 

Přidáno 18. 6. 2024, autor: Monika Poulová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Obec Sázavka